نمونه کار طراحی سایت

داده پردازی سپنتا، معتبرترین شرکت طراحی سایت در اصفهان است که به پشتوانه طراحی چشم نواز و پیاده سازی با کیفیت موفق به همکاری با معتبرترین شرکت ها شده است. در این بخش گزیده ای از نمونه کارهای طراحی سایت این مجموعه را مشاهده میکنید. با مراجعه به صفحه هر نمونه کار اطلاعات تکمیلی از آن پروژه به شما نمایش داده میشود.

طراحی وبسایت اصفهان اینترنت

وب سایت اصفهان اینترنت ارائه دهنده خدمات اینترنت توسط شرکت سپنتا در اصفهان طراحی گردیده است.

در مورد اصفهان اینترنت

سپنتا عاملیت مجاز شرکت ارتباطات مبین نت در اصفهان، ارائه دهنده اینترنت پرسرعت بی سیم با تکنولوژی وایمکس و TD LTE می باشد. سپنتا در اصفهان آماده ارائه سرویس های متنوع اینترنت خانگی و سازمانی روی بسترهای گوناگون نظیر فیبر نوری، وایمکس، TD-LTE و ارتباطات رادیویی می باشد.

طراحی سایت اصفهان اینترنت یکی از نمونه کارهای سپنتا می باشد که این طراحی سایت در اصفهان صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت سپنتا در اصفهان به شمار می رود. در طراحی سایت اصفهان اینترنت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت اصفهان اینترنت بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وبسایت میهن دیک

وب سایت میهن دیک ارائه دهنده خدمات ترجمه توسط شرکت سپنتا در اصفهان طراحی گردیده است.

در مورد میهن دیک

موسسه ترجمه آنلاین میهن دیک؛ ارائه دهنده خدمات تخصصی ترجمه، آماده انجام ترجمه تخصصی انواع متون شامل ترجمه کتاب، ترجمه مقالات علمی و تجاری با بالاترین کیفیت میباشد.

طراحی سایت میهن دیک یکی از نمونه کارهای سپنتا می باشد که این طراحی سایت در اصفهان صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت سپنتا در اصفهان به شمار می رود. در طراحی سایت میهن دیک از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت میهن دیک بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وبسایت کارن کارت

وب سایت کارن کارت ارائه دهنده خدمات اینترنت توسط شرکت سپنتا در اصفهان طراحی گردیده است.

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

در مورد کارن کارت

امروزه با پیشرفت تکنولوژی های نوظهور، کسب و کارها می توانند با کمی هوشمندی از مزایای بی نظیری بهره مند شوند. مسلم است که فروش به مشتریان سابق بسیار راحت تر و کم هزینه تر از پیدا کردن مشتریان جدید است. بنابراین بایستی کسب و کارها، با روش های گوناگون اقدام به حفظ مشتریان فعلی خود کند و رابطه خود را با مشتریان بمنظور فروش بیشتر و دائمی افزایش دهند. کارن کارت جایگزین مناسبی است برای کارت ویزیتهای سنتی که دارای معایبی نظیر طول عمر پایین، هزینه های چاپ و تکثیر، غیر قابل ویرایش بودن می باشد. در این سرویس با ثبت عنوان فروشگاه یا کسب و کار در سامانه کارن کارت، کافیست مشتری کلمه کلیدی که همان عنوان فروشگاه است را به سامانه 100035075 پیامک نماید تا بلافاصله اطلاعات تماس و کارت ویزیت فروشگاه در جواب برای مشتری بصورت اتوماتیک ارسال شود و علاوه بر اینکه مشتری اطلاعات تماس کسب و کار یا فروشگاه را در گوشی همراه خود همواره نگه میدارد، کسب و کار نیز در پنل خود به شماره تلفن های مشتریان دسترسی دارد.

طراحی سایت کارن کارت یکی از نمونه کارهای سپنتا می باشد که این طراحی سایت در اصفهان صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت سپنتا در اصفهان به شمار می رود. در طراحی سایت کارن کارت از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت کارن کارت بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

طراحی وبسایت سیستم پلاکخوان کاوش

وب سایت سیستم پلاک خوان کاوش توسط شرکت سپنتا در اصفهان طراحی گردیده است.

در مورد سیستم پلاکخوان کاوش

نرم افزار تشخیص پلاک خودروی کاوش با استفاده از الگوریتم های پردازش تصویر و هوش مصنوعی می تواند اقدام به تشخیص اعداد و حروف مندرج بر روی پلاک و ثبت ورود و خروج خودروها نماید. همچنین این نرم افزار می تواند بر اساس اطلاعات ثبت شده مالک خودرو و شماره پلاک، مجوز تردد را نیز صادر و بررسی و امکان گزارش گیری بر اساس سایر پارامترهای مختلف مورد نظر کارفرما را نیز فراهم نماید.

طراحی سایت سیستم پلاکخوان کاوش یکی از نمونه کارهای سپنتا می باشد که این طراحی سایت در اصفهان صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت سپنتا در اصفهان به شمار می رود. در طراحی سایت سیستم پلاکخوان کاوش از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سیستم پلاخوان کاوش بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وبسایت شرکت توسعه داده پردازی سپنتا

وب سایت شرکت توسعه داده پردازی سپنتا توسط شرکت سپنتا در اصفهان طراحی گردیده است.

در مورد شرکت توسعه داده پردازی سپنتا

طراحی سایت شرکت توسعه داده پردازی سپنتا یکی از نمونه کارهای سپنتا می باشد که این طراحی سایت در اصفهان صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت سپنتا در اصفهان به شمار می رود. در طراحی سایت شرکت توسعه داده پردازی سپنتااز زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت شرکت توسعه داده پردازی سپنتا بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وبسایت بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری

وب سایت بهزیستی استان چهارمحال و بختیاری توسط شرکت سپنتا در اصفهان طراحی گردیده است.

طراحی سایت بهزیستی استان چهارمحال وبختیاری یکی از نمونه کارهای سپنتا می باشد که این طراحی سایت در اصفهان صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت سپنتا در اصفهان به شمار می رود. در طراحی سایت بهزیستی استان چهارمحال وبختیاری از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت بهزیستی استان چهارمحال وبختیاری بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وبسایت شخصی احمد قادری

وب سایت شخصی احمد قادری توسط شرکت سپنتا در اصفهان طراحی گردیده است.

در مورد وبسایت احمد قادری

طراحی سایت شخصی احمد قادری در اصفهان و توسط شرکت داده پردازی سپنتا در سال 1397 انجام پذیرفته است و یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت شخصی سپنتا به شمار می آید. در طراحی این وب سایت سعی گردیده است خواسته های مشتری در عین زیبایی به طور کامل پیاده سازی شوند.

طراحی سایت شخصی احمد قادری یکی از نمونه کارهای سپنتا می باشد که این طراحی سایت در اصفهان صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت سپنتا در اصفهان به شمار می رود. در طراحی سایت احمد قادری از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت احمد قادری بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت:

طراحی وبسایت سازمان بسیج هنرمندان

وب سایت سازمان بسیج هنرمندان توسط شرکت سپنتا در اصفهان طراحی گردیده است.

در مورد سایت سازمان بسیج هنرمندان

طراحی سایت سازمان بسیج هنرمندان یکی از نمونه کارهای سپنتا می باشد که این طراحی سایت در اصفهان صورت پذیرفته است. در این وب سایت سعی شده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمان تحویل طراحی سایت بهره برده شود. به طوری که وب سایت از لحاظ طراحی جلوه های گرافیکی و افکت های منحصر به فرد یکی از نمونه کارهای طراحی وب سایت اختصاصی و ویژه ی شرکت سپنتا در اصفهان به شمار می رود. در طراحی سایت سازمان بسیج هنرمندان از زبان برنامه نویسی C# استفاده شده است. از دیگر تکنولوژی های مختلف برنامه نویسی وب که در سایت سازمان بسیج هنرمندان بکار گرفته شده است میتوان به jQuery,HTML,CSS3,JavaScript اشاره نمود که استفاده از این تکنولوژی ها باعث بهبود کیفیت رابط کاربری سایت گردیده است.

تکنولوژی های مورد استفاده در سایت: