سـامانه مدیریت تصاویر شیــردال

نیاز جدی و رشد روزافزون در استفاده از دوربین‌های مداربسته، داشتن محیطی مطمئن برای مدیریت و نظارت تصویری را در کشور الزامی کرده است. در یک دهه گذشته شاهد افزایش چشمگیر کارایی و دقت و کیفیت دوربین‌های مدار بسته هستیم و این مهم سبب شده تا شرکت ها و سازمان‌ها در پی یافتن نرم‌افزارهای مناسب و منطبق با نیازهای امنیتی خود باشند. در این راستا شرکت پردازش تصویر کمان، با برنامه‌ریزی و بهره‌گیری از دانش فنی و تجربیات مدیران و کارشناسان داخلی خود و به منظور پوشش نیازهای نرم‌افزاری سامانه های امنیتی در داخل کشور ، اقدام به طراحی و تولید مجموعه‌ای از نرم‌افزارهای امنیتی نموده است.
“سامانه امنیتی شیردال” به عنوان یکی از اجزای مهم و پایه‌ای مجموعه نرم‌افزاری مورد نظر، مدیریت و نظارت بر منابع تصویر برای دوربین‌های مدار بسته در محیط امن لینوکس را فرآهم می‌آورد. طراحی حرفه ای و مناسب مجموعه نرم افزاری مورد نظر با رعایت استانداردها، امکان استفاده همزمان و ترکیبی حتی با سایر سامانه ها، نظیر سامانه های کنترل دسترسی، نظارت جامع و . . . ، را نیز فرآهم آورده است.
Home

راهکارها


نرم افزار VMS

نرم افزار VMS شیردال مدیریت و نظارت بر منابع تصویر برای دوربین های مدار بسته در محیط امن لینوکس را فرآهم می‌آورد. طراحی حرفه ای و مناسب مجموعه نرم افزاری مورد نظر..


بیشتر بدانید..

شهر هوشمند

مدیریت هوشمند حمل و نقل، استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته کنترلی در امور حمل و نقل و در راستای حفظ جان و سلامت جامعه، صرفه‌جویی در زمان و پول،..

بیشتر بدانید..

NVR مانا

بهترین راهکار برای پروژه های کوچک بمنظور دستیابی به امکانات مدیریت منابع تصویری با حداقل هزینه است. سخت افزار بهینه شده در کنار آخرین نسخه شیردال روی تجهیزات مانا ارایه می شود.

بیشتر بدانید..

نرم افزار یوزتا

نرم‌افزار آنالیز تصاویر با نام یوزتا با قابلیتهای مختلف هوشمندسازی نظیر تشخیص چهره پیشرفته، چکیده سازی تصاویر ضبط شده، تشخیص جمعیت می تواند جهت افزایش ضریب امنیت..

بیشتر بدانید..

مدیریت حمل و نقل

مدیریت هوشمند حمل و نقل، استفاده از تکنولوژی‌های پیشرفته کنترلی در امور حمل و نقل و در راستای حفظ جان و سلامت جامعه، صرفه‌جویی در زمان و پول، مصرف بهینه انرژی، حفظ محیط..

بیشتر بدانید..

مزایا


نرم افزار ایرانی

مفتخریم که اعلام کنیم نرم افزار “شیردال” با بهره گیری از منابع و توان داخلی تولید و ارائه شده است. ساختار این نرم افزار بر اساس استفاده از لینوکس و سیستم عامل ملی طراحی شده است و بصورت یک ساختار باز امکان توسعه و اتصال به سایر سیستم ها را دارد.

بیشتر بدانید..

قابلیت سفارشی سازی

در طی دهه گذشته استفاده از نرم افزار های ایرانی در بسیاری از سازمان ها و مراکز مورد توجه قرار گرفته است وامروزه شاهد پیشرفت چشمگیر صنعت نرم افزار در حوزه های مختلف شامل : بانکداری ، بورس ،بازی های رایانه ای ، رزرواسیون و فروش آنلاین ، ارتباطات..

بیشتر بدانید..

محصول دانش بنیان

دانش علمی وفنی و تجربه عملی درخصوص سیستم های پردازش تصویر و بانک های اطلاعاتی همراه با آگاهی و تسلط به مقوله های امنیتی پایه اصلی در طراحی و پیاده سازی سیستم های امنیتی است.این شرکت با بیش از 50سال مجموع تخصص وتجربه مدیران ..

بیشتر بدانید..

راهکار END 2 END

رشد ونیاز روزافزون استفاده ازدوربین های مداربسته در کشور استفاده از سیستم های مدیریت منابع تصاویر راالزامی نموده است پس از بررسی پارامترهای کلی شامل تعریف مواردامنیتی و منابع خرید در یک سیستم مدیریت منابع تصویری برای دوربین های ..

بیشتر بدانید..

ویژگی ها


سیستم عامل لینوکس

به منظور بالا بردن ضریب امنیتی سامانه و همچنین امکان استفاده از سیستم عامل تحت لینوکس، طراحی و برنامه‌نویسی سیستم بصورت خادم/مخدوم (Client/Server) انجام شده است. سرور بر مبنای لینوکس و محیط کاربر براساس ویندوز انتخاب شده است. این طراحی علاوه بر مباحث امنیتی امکان توسعه و استفاده بهینه از منابع سخت‌افزاری را به دلیل قابلیت استثنایی لینوکس نسبت به ویندوز به

قابلیت PlayBack همزمان

امکانات متنوع و مناسب ثبت و ضبط تصاویر ویدیویی بصورت کنترل دستی، خودکار، زمان‌بندی شده، براساس وقوع حرکت (Motion) و یا براساس ایجاد شرایط خاص حاصل از سایر سامانه‌ها، نظیر سیستم تشخیص و اطفای حریق، کنترل دسترسی، حفاظت پیرامونی و امکان تعریف ناحیه ممنوعه برای تشخیص ورود های غیر مجاز و اجرای عملیاتی سیستمی متعاقب آن و اعلان هشدار و تشخیص

تاریخ هجری شمسی

چند زبانه بودن و پشتیبانی کامل زبان و تقویم شمسی ایرانی و بین‌المللی، در صورت نیاز به تبادل اطلاعات با سایر کشورها (بعنوان مثال در خصوص موارد مطروحه در فرودگاه‌ها، گمرکات و …) سیستم بطور خودکار و بدون نیاز به اعمال اضافی اطلاعات مورد نیاز (حتی تاریخ) را به زبان‌ها و استانداردهای بین‌المللی بلادرنگ ارائه می‌دهد. تطابق تاریخ‌ها و معادل‌سازی اصطلاحات بصورت خودکار انجام می‌شود.

سرعت بالای Playback

امکانات متنوع و مناسب ثبت و ضبط تصاویر ویدیویی بصورت کنترل دستی، خودکار، زمان‌بندی شده، براساس وقوع حرکت (Motion) و یا براساس ایجاد شرایط خاص حاصل از سایر سامانه‌ها، نظیر سیستم تشخیص و اطفای حریق، کنترل دسترسی، حفاظت پیرامونی و امکان تعریف ناحیه ممنوعه برای تشخیص ورود های غیر مجاز و اجرای عملیاتی سیستمی متعاقب آن و اعلان هشدار و تشخیص

تجربه های موفق


آخرین اخبار شیردال


نرم افزار شیردال به آخرین ویرایش بروز شد

دریافت آخرین ویرایش نرم افزار نظارت تصویری شیردال

1397/04/31